• Piernikowy katalog
   Piernik należy do najstarszych ciast, a wywodzi się z tzw. miodowników wielkich - wielkich bochnów chleba robionych na miodzie. Pochodzi z XII wiecznej Bazylei i Norymbergii, głównych ośrodków piernikarskich średniowiecznej Europy.
  • Pierniki reklamowe
   Są one w większości odpowiedzią na zróżnicowane zapotrzebowanie i gusty klientów, wśród których nie brakuje także agencji reklamowych czy instytucji.
  • Pierniki świąteczne
   Obecnie wypiekamy je na przeróżne okazje: Mikołajki, Boże Narodzenie, Wielkanoc, imieniny i inne popularne uroczystości. Opatrzone stosownymi napisami, glazurowane, ozdabiane kolorowym lukrem albo główkami z oleodruku.
  • Pierniki figuralne
   Nawiązując do wspaniałych tradycji rzemiosła piernikarskiego firma nasza wypieka wszelkie rodzaje piernika. Bogate wzornictwo kształtów i dekoracji sięga przede wszystkim po formy tradycyjne - serca, domki, koguciki, mikołaje.
  • Pierniki z marcepanem
   Gościły i goszczą na wielu stołach, zawsze będąc nie tylko ozdobą i dowodem mistrzostwa piernikarza, ale przede wszystkim - dowodem życzliwego serca ofiarodawcy.
  • Piernikowe serca
   Bogate wzornictwo kształtów i dekoracji sięga przede wszystkim po formy tradycyjne - serca, domki, koguciki, mikołaje.

TVP 1 Kawa czy herbata (20.07.2007)

20 lipca 2007 r. od godz. 6.00 rano na jarosławskiej Starówce ekipa TVP1 realizowała dwugodzinny program na żywo „Kawa czy herbata?”.
Program poprowadzili: Katarzyna Nazarewicz i Marek Zając.

Podczas programu zaprezentowaliśmy nasze wyroby a Maciej Kuźniarowski opowiedział m.in. o właściwościach zdrowotnych piernika oraz o piernikarskiej tradycji w Jarosławiu.

Film w wysokiej rozdzielczości (mp4, 15MB) > Pobierz

 

Zobacz on-line:

http://vimeo.com/2170148

TVP 1 "Kawa czy herbata?" (20.07.2007) from Kamil Kuźniarowski on Vimeo.